TWOJE WNĘTRZE, TWÓJ CHARAKTER

nasi projektanci

projektanci meble merda Jan Roczyna

Jan Roczyna

e-mail: jan.roczyna@meblemerda.pl

Cel to zadowolenie klienta. Umiejętność słuchania. Fascynata nowych materiałów, technologii i wprowadzanie do swoich projektów. Prywatnie jest wielbicielem ogrodnictwa i podróży.

projektanci meble merda Aldona Roczyna

Aldona Roczyna

e-mail: aldona.roczyna@meblemerda.pl

Umysł ścisły z duszą artysty pozwala na indywidualne podejście do każdego projektu – otwarta na sugestie klientów. Zamiłowanie do nieszablonowego projektowania i śledzenie aktualnych trendów w aranżacji przestrzeni umożliwia nam tworzenie pięknych, funkcjonalnych oraz ponadczasowych wnętrz.

projektanci meble merda Magdalena Wesółka

Magdalena Wesółka

e-mail: magdalena.wesolka@meblemerda.pl

Architekt wnętrz po Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu – mgr sztuki. W swoich projektach stawiam na nieszablonowe i wyszukane rozwiązania wnętrz kuchennych i aranżacji przestrzeni, opierając się na wnikliwej analizie oczekiwań klienta i jego potrzeb. Podchodzę do każdego tematu z pasją, jednocześnie mając na uwadze kreację, estetykę i ergonomię. Prywatnie interesuję się fotografią, tańcem i psychologią. Degustatorka dobrych win.

projektanci meble merda Magdalena Michalak

Magdalena Michalak

e-mail: magda.michalak@meblemerda.pl

"Projektowanie wnętrz to moja pasja, która z czasem stała się również sposobem realizowania moich zawodowych aspiracji. Podczas pracy staram się przede wszystkim uwzględnić potrzeby swoich klientów aby w końcowej fazie projektu uzyskać indywidualny styl i charakter wnętrza oraz zachować jego optymalną funkcjonalność. Staram się wydobyć z przestrzeni to co najlepsze, więc zawsze dążę do tego aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania i jakości użytych w nich materiałów."

projektanci meble merda Małgorzata Pawlik

Małgorzata Pawlik

e-mail: malgorzata.pawlik@meblemerda.pl

projektanci meble merda Anna Zhbanova

Anna Zhbanova

e-mail: anna.zhbanova@meblemerda.pl

Dążę do tego aby pomieszczenie nabrało charakteru i wyrazistości. Tworzę wnętrze spójne z myślą klienta oraz z jego własnym wysublimowanym stylem. W projektowaniu łączę pasje i finezje z funkcjonalizmem, którym obdarzy wykonywany projekt. Zawsze jestem w poszukiwaniu nowych elementów dla danej przestrzeni.

+48 739 070 945

skwierzyna@meblemerda.pl

ul. Ogrodowa 14

60-345 Skwierzyna

PN-PT

10:00 - 18:00

SO

10:00 - 14:00