TWOJE WNĘTRZE, TWÓJ CHARAKTER

Przemyślane wnętrze
w twoim biurze

naturalne piękno w Twojej kuchni

Biuro

Lubisz organizować wyścigi na obrotowych krzesłach, wystukiwać rytm o blat biurka i rzucać pod ostrym kątem kulkami z papieru do kosza obok drzwi? Jeśli nie, to nic nie szkodzi, my zaprojektujemy meble do biura, w którym Twoi pracownicy nie poczują monotonii czasu a doświadczą funkcjonalności, lekkości i swobody. Łącząc indywidualność, prestiż i komfort pracy jesteśmy w stanie zaoferować spektrum oryginalnych kształtów, które zadowolą najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie również awangardowe i kubistyczne formy.

W naszej ofercie znajdziesz meble pracownicze, gabinetowe oraz konferencyjne, które cieszą się niezawodnością i wygodą w użytkowaniu. Nasze meble to również starannie przemyślane rozwiązania i pełna dbałość o ergonomię w pracy na konkretnym stanowisku biurowym. Dzięki najnowszym technologiom jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń, którą dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, również pod względem estetycznym.

W meblach biurowych stosujemy wszystkie dostępne materiały – drewno, fornir naturalny, MDF, MDF lakierowy, acryl, płyty mmelaminowane, laminaty, spieki kwarcowe, szkło, aluminium. Dostawcy materiałów oraz akcesoriów wykorzystywanych w produkcji naszych mebli to wyłącznie renomowane firmy najbardziej zaawansowanych producentów.