TWOJE WNĘTRZE, TWÓJ CHARAKTER

Przemyślane wnętrze
w twoim biurze

naturalne piękno w Twojej kuchni

Meble biurowe

Twoje biuro jest niefunkcjonalne, podwładni narzekają na komfort pracy, a kontrahentów odstrasza wystrój rodem z poprzedniego wieku? Zadzwoń do nas, a wykorzystując nowoczesne i praktyczne meble biurowe, stworzymy wygodną i atrakcyjną estetycznie przestrzeń do pracy.

Meble biurowe Poznań – optymalne rozwiązania w innowacyjnym mieście

Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania w stylu klasycznym i nowoczesnym. W naszym portfolio znajdują się wielkopowierzchniowe biura korporacyjne, ale też ciasne siedziby małych przedsiębiorców. Wśród naszych mebli biurowych znajdziesz pełne wyposażenie gabinetów, pracowni, a także sal konferencyjnych. Nie widzisz w naszej ofercie interesujacego Cię produktu? Nic straconego! Powiedz, czego oczekujesz, a my zaprojektujemy to dla Ciebie.

Komfort pracownika

Wygodna praca to wydajna praca. Podobnie jak przedsiębiorcy, również nasi projektanci doskonale o tym wiedzą. Dlatego tworzymy komfortowe meble biurowe, z których w Poznaniu korzysta już niejedno przedsiębiorstwo. Stosujemy ergonomiczne rozwiązania, aby każdy pracownik mógł wykonywać swoje obowiązki w komfortowych warunkach.

Bezpieczne i trwałe materiały

Podczas produkcji mebli biurowych przywiązujemy szczególną uwagę do ich trwałości, wierząc, że tylko tak sprostamy oczekiwaniom naszych klientów. Korzystamy zatem jedynie z najwyższej klasy materiałów, wśród których są: rozmaite gatunki drewna, aluminium, szkło, fornir naturalny, MDF zwykły i lakierowy, laminaty, spieki kwarcowe, i wiele innych.

Lubisz organizować wyścigi na obrotowych krzesłach, wystukiwać rytm o blat biurka i rzucać pod ostrym kątem kulkami z papieru do kosza obok drzwi? Jeśli nie, to nic nie szkodzi, my zaprojektujemy meble do biura, w którym Twoi pracownicy nie poczują monotonii czasu a doświadczą funkcjonalności, lekkości i swobody. Łącząc indywidualność, prestiż i komfort pracy jesteśmy w stanie zaoferować spektrum oryginalnych kształtów, które zadowolą najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie również awangardowe i kubistyczne formy.

W naszej ofercie znajdziesz meble pracownicze, gabinetowe oraz konferencyjne, które cieszą się niezawodnością i wygodą w użytkowaniu. Nasze meble to również starannie przemyślane rozwiązania i pełna dbałość o ergonomię w pracy na konkretnym stanowisku biurowym. Dzięki najnowszym technologiom jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń, którą dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb, również pod względem estetycznym.

W meblach biurowych stosujemy wszystkie dostępne materiały – drewno, fornir naturalny, MDF, MDF lakierowy, acryl, płyty mmelaminowane, laminaty, spieki kwarcowe, szkło, aluminium. Dostawcy materiałów oraz akcesoriów wykorzystywanych w produkcji naszych mebli to wyłącznie renomowane firmy najbardziej zaawansowanych producentów.

+48 739 070 945

skwierzyna@meblemerda.pl

ul. Ogrodowa 14

60-345 Skwierzyna

PN-PT

10:00 - 18:00

SO

10:00 - 14:00