TWOJE WNĘTRZE, TWÓJ CHARAKTER

Naturalne piękno
w Twojej kuchni

naturalne piękno w Twojej kuchni

Meble do kuchni - Poznań i nie tylko

Kuchnia to miejsce pracy, ale też wypoczynku i spotkań z najbliższymi. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas pomieszczenia były przestronne i funkcjonalnie. Miastami, w których najczęściej pojawiają się nasze meble kuchennePoznań i Zielona Góra, jednak działamy też na terenie Szczecina i innych miejscowości.

Kuchnia pod zabudowę

Posiadasz wąską, ograniczającą ruchy kuchnię? Chcesz stworzyć przestronne i praktyczne wnętrze, w którym sprawnie ugotujesz obiad oraz komfortowo spędzisz popołudnie z rodziną? Najlepszym rozwiązaniem będzie kuchnia pod zabudowę. Zgłoś się do nas, a wspólnie znajdziemy optymalne miejsce dla Twojej lodówki, kuchenki, czy zmywarki.

Kuchnia na wymiar

Zdając sobie sprawę ze zróżnicowania indywidualnych preferencji naszych klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, tworząc kuchnie na wymiar. W Poznaniu i innych rozwijających się miastach powstaje wiele lokali o niestandardowych kształtach. Wykorzystujemy każdą wnękę w ścianie oraz wszelkie nierówności, aby optymalnie zagospodarować pomieszczenie.

Zestaw mebli kuchennych

Klienci chętnie korzystają z oferty naszych gotowych zestawów meblowych, projektowanych przez najlepszych fachowców. Najczęściej, montujemy zestawy mebli kuchennych na przedmieściach Zielonej Góry i Poznania. Gotowe rozwiązania najlepiej sprawdzają się bowiem w przestronnych domach jednorodzinnych.


Jak połączyć wszystkie pomysły na dom?

Dom to nasz azyl, ale również miejsce spotkań. My potrafimy połączyć wszystkie Twoje wizje związane z komfortem, abyś mógł nie tylko w nim odpoczywać, ale również w miłej i przyjaznej przestrzeni spotykać się z najbliższymi.

Z przyjemnością dopasujemy Twoją wizję do każdego wnętrza tworząc unikatową przestrzeń, w której żyjesz, pracujesz i odpoczywasz.

W kuchni inspirujemy się naturą, dlatego nasze projekty oddają cząstkę jej nieskazitelności oraz prawdziwe, naturalne piękno. Stosując najwyższej jakości materiały odpowiadające najnowszym trendom, dzięki temu w swojej kuchni poczujesz powiew wolności i smak tradycji z nutą wyśmienitych, ponadczasowych pomysłów. Aranżując kuchnię dla Ciebie skupiamy się na tym co lubisz, czego potrzebujesz i w jaki sposób szukasz dla siebie swobody w dokonywaniu wyborów.

Pozwól poczuć w Twojej kuchni odrobinę nowoczesności. Najnowsze projekty pełne są industrialnych stylizacji - to przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń, minimalizm i surowość, a wszystko dopełnione zmysłowością i wyrafinowaną elegancją. Każdy nasz projekt sprawi, że nie oprzesz się być jeszcze bliżej swojej kuchni, bliżej swojej natury – bliżej swojego charakteru.

+48 739 070 945

skwierzyna@meblemerda.pl

ul. Ogrodowa 14

60-345 Skwierzyna

PN-PT

10:00 - 18:00

SO

10:00 - 14:00