TWOJE WNĘTRZE, TWÓJ CHARAKTER

Do tego miejsca
chce się wracać

naturalne piękno w Twojej kuchni

Meble hotelowe / Wyposażenie hoteli


Hotel, do którego chce się wracać

Nastrojowość i funkcjonalność to najważniejsze cechy hotelowego wnętrza. Tworzymy dla Państwa przytulne pokoje, apartamenty, bary, łazienki, recepcje, biura i restauracje. Działamy wszechstronnie, dostosowując meble hotelowe do metrażu i układu pomieszczeń. Stosujemy ergonomiczne, a zarazem estetyczne rozwiązania, gwarantujące komfort gościom i obsłudze hotelowej.

Meble hotelowe Szczecin – indywidualna oferta

Inspirując się wyposażeniem oraz wystrojem najznamienitszych hoteli, nasi projektanci wykorzystują własne wizje, aby tworzyć modne, a jednocześnie niepowtarzalne wnętrza. Wykonując zlecenia w Szczecinie oraz wielu innych miastach różnej wielkości, dostosowujemy projekty również do lokalizacji danego obiektu.

Luksusowe wyposażenie hoteli – meble w Poznaniu i innych metropoliach

Zdajemy sobie sprawę, że w mieście takim jak Poznań producent mebli hotelowych powinien zwracać szczelną uwagę na najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania. Obsługiwane przez nas hotele przyjmują wielu ekskluzywnych gości, ceniących szyk i elegancję.

Meble hotelowe Poznań i Szczecin, czyli gdzie działamy?

Miastami, w których najczęściej pojawiają się nasze meble kuchenne są Szczecin i Poznań, jednak obsługujemy również obiekty w innych miejscowościach. Zatem niezależnie od Państwa lokalizacji, zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli wspólnie stworzyć niebanalne wnętrze hotelowe.


Lubisz wracać do miejsc, w których czujesz się dobrze?

Tak samo jest z wnętrzami, do których projektujemy meble hotelowe. Luz, spokój, funkcjonalność – najważniejsze cechy jakich doświadczysz przebywając w pomieszczeniu, w którym znajdują się nasze meble. Podpatrujemy najnowsze trendy, czerpiemy z wielu kultur świata, staramy się myśleć nieszablonowo, ale również cenimy sobie Twoją wizję. Nasi projektanci sprawią, że każde pomieszczenie w Twoim Hotelu nabierze unikalnego charakteru.

Produkowane przez nas wyposażenie hoteli to przede wszystkim połączenie estetyki i ergonomii przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy w stanie zaproponować oryginalne rozwiązania, które sprawdzą się w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Oferując meble do pomieszczeń hotelowych, takich jak: recepcja, restauracja, pokoje, apartamenty, bary, kawiarnie, gabinety, biura i łazienki, mamy pewność, że każde zaaranżowane przez nas wnętrze może stać się miejscem, do którego Twój gość powróci z sentymentem.

+48 739 070 945

skwierzyna@meblemerda.pl

ul. Ogrodowa 14

60-345 Skwierzyna

PN-PT

10:00 - 18:00

SO

10:00 - 14:00